You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

м. Одеса, ТЦ "6 елемент"
салон-магазин "Giorgio Butnari"

₴ UAH
Українська
  • Ваш кошик порожній :(

Дивани

Оберіть підкатегорію

Дерев'яна банкетка в стилі Чіппендейл (KRS-211)

Стильна банкетка в стилі Чипендейл.Банкетка відома з доби середньовіччя і виглядала тоді як невелика табуретка з бічними витонченими ручками, щоб її зручно було переносити. У перекладі з французького банкетка означає "лава".  Такі виш..

₴20130

New!
Диван 2-ка MaxPrime розкладний акордеон, з пружинним блоком Диван 2-ка MaxPrime розкладний акордеон, з пружинним блоком

Диван 2-ка MaxPrime розкладний акордеон, з пружинним блоком

Диван двійка MaxPrime – це поєднання якості та естетики.Ідеальний для Вашої кімнати, він стане острівцем особистого комфорту та затишку. У якості оббивки використовується високоякісний, зносостійкий турецький текстиль, каркас виготовлено із нату..

₴27570

New!
Диван Alya з відкидною спинкою / масив дуба Диван Alya з відкидною спинкою / масив дуба

Диван Alya з відкидною спинкою / масив дуба

 Елегантний диван Alya - це класика у сучасній інтерпретації. Завдяки поєднанню різних дизайнерських коцепцій, дивани та крісла з цієї серії ніби кидають виклик часу, змушують переосмислити Ваше уявлення про м'які м..

₴32900

Диван Antik розкладний / книжка / пружинний блок

Диван Antik – це поєднання якості та естетики.Ідеальний для Вашої кімнати, він стане острівцем особистого комфорту і затішку. У якості оббивки використовується високоякісний, зносостійкий турецький текстиль, каркас виготовлено із масиву дуба + Д..

₴21780

Диван Asil відкидна спинка, пружинний блок

Елегантний диван Asil - це класика у сучасній інтерпретації. Завдяки поєднанню різних дизайнерських коцепцій, дивани та крісла з цієї серії ніби кидають виклик часу, змушують переосмислити Ваше уявлення про м'які меблі. ..

₴29700

Диван Asos з відкидною спинкою

Елегантний диван Asos - це класика у сучасній інтерпретації. Завдяки поєднанню різних дизайнерських коцепцій, дивани та крісла з цієї серії ніби кидають виклик часу, змушують переосмислити Ваше уявлення про м'які меблі. ..

₴35820

Диван Bugati з відкидною спинкою

 Елегантний диван Bugati - це класика у сучасній інтерпретації.    Завдяки поєднанню різних дизайнерських коцепцій, дивани та крісла з цієї серії ніби кидають виклик часу, змушують переосмислити ..

₴32850

Диван Elegant з висувною спинкою

Елегантний диван Elegant - це класика у сучасній інтерпретації. Завдяки поєднанню різних дизайнерських коцепцій, дивани та крісла з цієї серії ніби кидають виклик часу, змушують переосмислити Ваше уявлення про м'які мебл..

₴32900

Диван Fabel з відкидною спинкою, каркас дуб

Елегантний диван Fabel - це класика у сучасній інтерпретації.Завдяки поєднанню різних дизайнерських коцепцій, дивани та крісла з цієї серії ніби кидають виклик часу, змушують переосмислити Ваше уявлення про м'які меблі. Оригі..

₴28800

New!
Диван Irem Диван Irem

Диван Irem

Елегантний диван Irem - це класика у сучасній інтерпретації. Завдяки поєднанню різних дизайнерських коцепцій, дивани та крісла з цієї серії ніби кидають виклик часу, змушують переосмислити Ваше уявлення про м'які меблі. ..

₴31500

Диван Katre з відкидною спинкою, пружинний блок

Елегантний диван Katre - це класика у сучасній інтерпретації.Завдяки поєднанню різних дизайнерських коцепцій, дивани та крісла з цієї серії ніби кидають виклик часу, змушують переосмислити Ваше уявлення про м'які меблі. Оригі..

₴32400

New!
Диван Loki розкладний, пружинний блок Диван Loki розкладний, пружинний блок

Диван Loki розкладний, пружинний блок

Диван Loki – це поєднання якості та естетики.Ідеальний для Вашої кімнати, він стане острівцем особистого комфорту і затішку. У якості оббивки використовується високоякісний, зносостійкий турецький текстиль, каркас виготовлено із натуральної дере..

₴18550

Показано від 1 до 12 з 36 (всього сторінок: 3)