You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

м. Одеса, ТЦ "6 елемент"
салон-магазин "Giorgio Butnari"

₴ UAH
Українська
  • Ваш кошик порожній :(

Шафи

Оберіть підкатегорію

Sale!
Книжкова шафа / масив червоного дерева / серія "Military" Книжкова шафа / масив червоного дерева / серія "Military"

Книжкова шафа / масив червоного дерева / серія "Military"

Шафа для книжок з колекції "Military". Дана серія меблів відрізняється характерною стриманістю, строгістю ліній, пофарбована в темні тони венге. Добре підійде для облаштування особистого робочого кабінету або підліткової спальні.Шафа вигото..

₴38352 ₴59000

Книжковий стелаж "Лодка" | серія Admiral Nelson

Стримана та водночас вишукана шафа з серії "Admiral Nelson", виготовлена з масиву червоного дерева, сорту Махагон.Серія "Admiral Nelson" спроектована в морському стилі, ідеально підійде як для дитячої кімнати, так і для робочого кабінету.Вся фурнітур..

₴0

Sale!
Пенал книжковий / масив червоного дерева / серія "Military" Пенал книжковий / масив червоного дерева / серія "Military"

Пенал книжковий / масив червоного дерева / серія "Military"

Книжковий пенал з колекції "Military". Дана серія меблів відрізняється характерною стриманістю, строгістю ліній, пофарбована в темні тони венге. Добре підійде для облаштування особистого робочого кабінету або підліткової спальні.Гардероб виготовлений..

₴21640 ₴33280

Стелаж книжковий "Мілітарі"

Стелаж, виготовлено з масиву дерева.Виробництво Індонезія.Розміри (см):Довжина       Ширина        Висота    91                    30    &nb..

₴29502

Шафа гардероб з масиву червоного дерева

Велика масивна шафа для одягу. Поділена на три відділення та дві місткі шухляди. Два відділення - під полиці та один - під вішалки. Шафа розбирається. Повністю виготовлена з масиву червоного дерева, за винятком задньої стінки та нижньої частини шухля..

₴162028

Sale!
Шафа гардероб серія "Military" Шафа гардероб серія "Military"

Шафа гардероб серія "Military"

Шафа для одягу із колекції "Military". Дана серія меблів відрізняється характерною стриманістю, строгістю ліній, пофарбована в темні тони венге. Добре підійде для облаштування особистого робочого кабінету або підліткової спальні.Гардероб виготовлений..

₴45240 ₴69600

Шафа дводверна "Адмірал"

Шафа дводверна "Адмірал", виготовлена з масиву дерева, сорту Махагон, в морському стилі.Металева фурнітура з латуні.Виробництво Індонезія.Розміри (см):Довжина       Ширина        Висота    120  &..

₴49926

Шафа пенал "Адмірал"

Шафа пенал "Адмірал", виготовлена з масиву дерева, сорту Махагон, в морському стилі.Металева фурнітура з латуні.Виробництво Індонезія.Розміри (см):Довжина       Ширина        Висота     60  ..

₴0

Шафа трьохдверна "Жулі"

Шафа троьхдверна "Жулі", виготовлена з масиву дерева.Стиль Прованс.Виробництво Індонезія.Розміри (см):ДОВЖИНАШИРИНАВИСОТА16560225..

₴179425

Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)