You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

м. Одеса, ТЦ "6 елемент"
салон-магазин "Giorgio Butnari"

₴ UAH
Українська
  • Ваш кошик порожній :(

Ліжка двоспальні

Ліжко двоспальне "COTTON"

Двоспальне ліжко "COTTON".Ліжко оснащене підйомним механізмом, завдяки якому забезпечується доступ до просторої ніші для речей.Газліфт дуже простий у використанні, та не вимагає значних зусиль, щоб підняти матрац.Підйомний механізм працює безперебій..

₴18025

Ліжко двоспальне "KAREN"

Двоспальне ліжко "KAREN".Країна виробництва: Туреччина.Розмір спального місця 160х200 см.Ліжко оснащене підйомним механізмом, завдяки якому забезпечується доступ до просторої ніші для речей.Газліфт дуже простий у використанні, та не вимагає значних ..

₴29498

Ліжко двоспальне "KRISTAL"

Двоспальне ліжко "KRISTAL".Країна виробництва: Туреччина.Розмір спального місця 160х200 см.Ліжко оснащене підйомним механізмом, завдяки якому забезпечується доступ до просторої ніші для речей.Газліфт дуже простий у використанні, та не вимагає значни..

₴11610

Ліжко двоспальне "LIFOS"

Двоспальне ліжко "LIFOS".Країна виробництва: Туреччина.Розмір спального місця 160х200 см.Ліжко оснащене підйомним механізмом, завдяки якому забезпечується доступ до просторої ніші для речей.Газліфт дуже простий у використанні, та не вимагає значних ..

₴20385

Ліжко двоспальне "LION"

Двоспальне ліжко "LION".Країна виробництва: Туреччина.Розмір спального місця 160х200 см та 120х200 см.Ліжко оснащене підйомним механізмом, завдяки якому забезпечується доступ до просторої ніші для речей.Газліфт дуже простий у використанні, та не вим..

₴18240

Ліжко двоспальне "LOFT"

Двоспальне ліжко "LOFT".Країна виробництва: Туреччина.Розмір спального місця 160х200 см.Ліжко оснащене підйомним механізмом, завдяки якому забезпечується доступ до просторої ніші для речей.Газліфт дуже простий у використанні, та не вимагає значних з..

₴20725

Ліжко двоспальне "MAJESTY"

Двоспальне ліжко "MAJESTY".Країна виробництва: Туреччина.Розмір спального місця 160х200 см.Ліжко оснащене підйомним механізмом, завдяки якому забезпечується доступ до просторої ніші для речей.Газліфт дуже простий у використанні, та не вимагає значни..

₴24773

Ліжко двоспальне "OLIVYA"

Двоспальне ліжко "OLIVYA".Країна виробництва: Туреччина.Розмір спального місця 160х200 см.Ліжко оснащене підйомним механізмом, завдяки якому забезпечується доступ до просторої ніші для речей.Газліфт дуже простий у використанні, та не вимагає значних..

₴17215

Ліжко двоспальне "PRESTIJ"

Двоспальне ліжко "PRESTIJ".Країна виробництва: Туреччина.Розмір спального місця 160х200 см.Ліжко оснащене підйомним механізмом, завдяки якому забезпечується доступ до просторої ніші для речей.Газліфт дуже простий у використанні, та не вимагає значни..

₴19105

Ліжко односпальне "SAFRAN"

Односпальне ліжко "Safran".Країна виробництва: Туреччина.Розмір спального місця 120x200 см.Ліжко оснащене підйомним механізмом, завдяки якому забезпечується доступ до просторої ніші для речей.Газліфт дуже простий у використанні, та не вимагає значни..

₴14108

Показано від 1 до 10 з 10 (всього сторінок: 1)